Haber

Osmangazi Belediyesi ‘İftardan 5 Önce’ Sizlerle

Osmangazi Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ‘İftardan Önce 5’ projesi ile her gün ilçenin farklı noktalarında 1000 kişiye iftar yemeği sunuyor.

Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı saha birim ekipleri, ramazanın ilk gününden itibaren iftara yetişemeyen vatandaşların yardımına koşuyor. Birlik, beraberlik ve kardeşliği paylaşma sorumluluğunu ‘İftara 5 Kaldı’ projesiyle pekiştiren gruplar, Ulu Cami, Kent Meydanı, Osmangazi Metro İstasyonu’nda her gün hurma, su, sandviç, meyve suyu, ıslak içecek ve meyve suları alıyor. , Bursaspor Acemler Metro İstasyonu ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı. mendillerden oluşan bir karne paketi dağıtır.

Vatandaşların her zaman yanında olduklarını söyleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Her yıl olduğu gibi Elmasbahçe Otoparkı, Soğanlı Kültür Merkezi, Eskici Mehmet Dede Somuncu Baba Evi ve evlerimizde her gün 3 bin kişiye sıcak yemek yiyoruz. Sakarya Somuncu Baba Aşevi Dağıtımını yapıyoruz.Ayrıca deprem bölgesindeki vatandaşlarımızı unutmadan İslahiye ve Antakya’da her gün 4.000 kişiye iftar ve sahur ikramı yapıyoruz.’İftara 5 Kaldı’ projesi ile , iftara gelemeyen vatandaşlarımıza yemek dağıtıyoruz.Bu mübarek ayda hemşerilerimizin hayır dualarını almak gerçekten çok değerli.Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu