Teknoloji

Twitter Abonesi Olmayanlara Mesaj Limiti Geliyor

Dünyanın en bilinen mikroblog platformu Twitter’ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından keşfedilen bu yeni özellik, bazı kullanıcıları Twitter Blue satın almaya teşvik ediyor. gerekecektir benziyor Elon Musk’ın Twitter’ı ücretsiz kullanım içinElinden gelen her şeyi yaptığını söylemek daha doğru olur.

Gelen bilgilere göre geliştirici ekip, Twitter’ın direkt mesaj özelliğini kısıtla Evet, doğru duydunuz; Twitter Blue abonesi olmayan kullanıcılar, Twitter’da dilediği gibi mesaj yazamayacak. Platform, gönderdiğiniz makaleleri bir sayaca bağlayacak ve belirlenen limiti aştığınızda O gün başka bildirim gönderemeyeceksiniz. Bu yeni özelliğin tartışma konusu olacağı kesin.

Kullanıcılar bilgilendirilecek!

paylaşılanEkran görüntüsü, belirli sayıda bildirim gönderen kullanıcının iletişime devam etmek istemesi durumunda bir mesajdır. bir bildirim alacak bu ortaya çıkarıyor. Bu bildirimde günlük iletişim sınırına ulaşıldığı ve bir sonraki güne kadar başka bildirim gönderilemeyeceği belirtilir. Bu sınır kaldırmak istemekKullanıcının bir Twitter Blue abonesi olması gerekecek.

Twitter’ın üzerinde çalıştığı yeni özellik ne zaman kullanıma sunulacak? Bilinmeyen . Diğer taraftan; Alessandro Paluzzi’ye göre Twitter şu anda günde 500 gönderi yerleştiriyor. Özellik kullanıma sunulduğunda bağımsız geliştirici limit düşürülecektir. düşünüyor. Twitter’dan resmi bir açıklama geldiğinde veya özellik kullanıma sunulduğunda daha fazlasını öğrenme fırsatı bulacağız.

Twitter Blue Türkiye fiyatları için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu