Haber

Malatya’daki ikinci depremin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Malatya’da meydana gelen, Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen 7.6 büyüklüğündeki ikinci depreme ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta 04.17-13.24 saatleri arasında meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler, 11 ilde büyük yıkıma ve onbinlerce can kaybına neden oldu. Depremin yaralarını sarmak için sahada çalışmalar devam ederken, yeni görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Malatya’da 6 Şubat günü saat 13:24 sıralarında meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki ikinci depreme ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Yeşilyurt İlçe İtfaiyesi yerleşkesinde güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler faciayı bir kez daha gözler önüne serdi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu’nun “İtfaiyeye karşı 6 ay önce de dün gibi” notu ve sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde, daha fazlası için mezarlık olan Hayat Sitesi’nin çöpe atıldığı görülüyor. 20’den fazla kişi, saniyeler içinde yere yığılırken, vatandaşlar paniğe kapıldı. Büyük bir endişe ile sağa sola koşturdukları görülür. – MALATYA

sehzadeler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu