Yaşam

Beylikdüzü Belediyesi ArtContact Çağdaş Sanat Fuarı’nda Üçüncü Kez

Beylikdüzü Belediyesi, ArtContact İstanbul 3. Çağdaş Sanat Fuarı’nda üçüncü kez sanatseverlerle buluştu. 40 ülkeden esnafın eserlerinin sergilendiği fuara Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü Belediyesi Sanat Koleksiyonu’nu oluşturan Fotoğraf ve Heykel Seçkisi ile katıldı.

Beylikdüzü Belediyesi Sanat Koleksiyonu Fotoğraf ve Heykel Seçkisi, ArtContact İstanbul 3. Çağdaş Sanat Fuarı’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Dr. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen sanat fuarında, Beylikdüzü Belediyesi’nin fotoğraf atölyeleri, heykel sempozyumları ve sanat buluşmalarıyla ilçeye kazandırdığı 14 eser sergileniyor. Sanatseverler, 04 Haziran’a kadar 11:00-20:00 saatleri arasında B-06 numaralı stantta alandaki eserleri ziyaret edebilirler.

Galeri Beylikdüzü 17 eserle fuarda yerini aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 1990’lı yıllardan bu yana oluşturduğu özel koleksiyona ev sahipliği yapan Galeri Beylikdüzü, bu yıl ilk kez ArtContact İstanbul fuarına katılarak 17 eser ve atölyelerden elde edilen eserlerle fuarda yerini aldı. . Sanat fuarında A-15’teki standında Ekrem İmamoğlu Özel Koleksiyonu’ndan bir kesitin yer aldığı “Kadın, Demokrasi ve Özgürlük” temalı seçki sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu